چاپ روی شیشه

چاپ روی شیشه به انحصاری شدن شما منجر می شود ، زیرا خلق طرحی کاملا مطابق خواسته ی شما و مبتی بر سلیقه ی شخصی شماست .
چاپ روی شیشه می تواند ارزش و کارایی شیشه را بیشتر کند و بالاتر ببرد ، خدماتی که به کمک چاپ صنعتی با چاپ روی شیشه می تواند ارائه شود هم از لحاظ ساختار و هم از لحاظ زیبایی میتواند شما ، نیاز و سلیقه ی شما را منحصر به فرد جلوه دهد . سبک چاپ روی شیشه به شیوه ای است که مخاطبان می توانند نیازشان را همسو با سلیقه شان پوشش دهند .
چاپ روی شیشه می تواند طیف وسیعی از حوزه های صنعتی را پوشش دهد زیرا این خدمت پوشش وسیعی دارد از جمله چاپ روی شیشه خودرو ، چاپ روی شیشه در صنعت دکوراسیون ، چاپ روی شیشه ی ادکلن ، چاپ روی شیشه ی لوازم آرایش – مثل رژ های مایع – و … و کسانی که با این صنعت آشناییت دارند می دانند که این حرفه روش ها ، تکنیک ها و مهارت های متفاوت اگر با چاشنی تجربه درآمیزد می تواند شاهکارهایی متنوع خلق کند .
چاپ روی شیشه علاوه بر زیبایی و پوشش نیاز مخاطبان و کارفرما باعث افزایش دوام ، انعطاف پذیری و پایداری شیشه در سطوح خارجی شیشه می شود . ما در چاپ روی شیشه از دو نوع مختلف چاپ تامپو پرینت و چاپ سیلک اسکرین استفاده می کنیم که البته این تنها دو نوع از انواع چاپ صنعتی روی شیشه است. هر دو روش، نتایج و مزایایی عالی دارند اما با توجه به سطح ، طرح مورد نظر برای چاپ و ضخامت شیشه دستگاه مورد نظر انتخاب می شود .
در چاپ روی شیشه هم همانند انواع دیگر تکنیک های صنعت چاپ صنعتی محدودیتی در تعداد چاپ وجود ندارد و امکان چاپ از یک قطعه تا بی نهایت ممکن است.

bottle printing