درباره ما

درباره تسنیم پرینت


مجموعه ی صنعتی چاپ تسنیم از سال ۱۳۸۵  فعالیت خود را آغاز کرد و تمرکز خود را از ابتدا روی ارائه ی خدمات در حوزه ی چاپ صنعتی قرار داد .

از همان ابتدای کار با شناخت بهتر مشتریان و بررسی نیاز آنها به داشتن  خدمات چاپ با کیفیت ، مجموعه چاپ صنعتی تسنیم تصمیم به توسعه ی خدمات خود گرفت و با تکمیل خدمات خود در طبقه خدمات چاپ صنعتی به خدمت رسانی در حوزه ی چاپ تامپو ، چاپ سیلک اسکرین و چاپ هیت ترانسفر پرداخت .

رفته رفته با سنجش بیشتر مخاطبان ، بالا رفتن مهارت های مجموعه ، آموزش پرسنل و نیازهای بازار ، بهره گیری از تکنیک ها و تاکتیک های عملیاتی مجموعه چاپ صنعتی تسنیم به خلق محصولات و خدماتی پرداخت که در آن بازه ی زمانی کمتر چاپ خانه ای قادر به ارائه ی آن بود .

از جمله چاپ روی شیشه ی لوازم آرایش با کیفیت بسیار بالا که البته الان هم جزو خدمات بسیار باکیفیت و رقابتی مجموعه چاپ صنعتی تسنیم بوده است .

سبک ارائه ی خدمات مجموعه ی ما باعث شد که اکنون ما مشتریانی داریم وفادار ، دوست داشتنی و مهربان که سالهاست با کمال میل در حال خدمت رسانی به آنها هستیم و برای رضایت خاطر آنها همواره در حال به روز رسانی خدماتمان در حوزه ی طراحی و چاپ صنعتی هستیم .

جناب آقای محمد مرزوقی بنیان گذار مجموعه چاپ صنعتی تنسیم اکنون به عنوان یکی از افراد قابل اعتماد و کوشا در حوزه ی چاپ صنعتی همواره کوشیده است ، تیمی از بهترین ها را در مجموعه ی چاپ صنعتی تنسیم گرد هم آورد تا علاوه بر خدمات ، خاطره ای خوش از یک گروه خدمت رسان را نیز در ذهن مشتریان تداعی کند.

مجموعه چاپ صنعتی تسنیم به بخش های محتلفی از بازار از جمله تولید کنندگان قطعات و لوازم مربوط به خودرو ،  تولید کنندگان و سازندگان بسته بندی های لوازم آرایشی و بهداشتی ، تولیدکنندگان و فروشندگان عطر و ادکلن ، وارد کنندگان و تولید کنندگان لوازم ورزشی ، سازندگان و تولید کنندگان اسباب بازی ها ، تولیدکنندگان قطعات و لوازم برقی ، تولید کنندگان محصولات خانگی ، تولیدکنندگان و یا فروشندگان محصولات اداری، محصولات خاص نظامی و … خدمت رسانی می کنند که با توجه به وسعت مشتریان و خدمات مورد نظرشان شما می توان دریافت که حوزه ی خدمت رسانی مجموعه و دستگاه هایش توان ارائه ی حجم و تنوع بالایی را دارد .

ما همواره در تمامی این سالها درشکست ها و پیروزی ها  حضور خدا را در کنار خود احساس کردیم و این مهمترین دلیل برای تلاش ما میباشد.

نظرات مشتریان