چاپ روی لوازم آرایشی

چاپ لوازم آرایشی یکی از انواع تخصصی چاپ است که در مجموعه چاپ صنعتی تسنیم انجام می شود ( برای چاپ روی لوازم آرایشی معمولا از چاپ تامپوپرینت و سیلک اسکرین استفاده می شود )

برای توضیح خدمات مربوط به چاپ لوازم آرایشی در ابتدا باید بدانید این نوع چاپ از انواع چاپ های تخصصی صنعتی است که روی پکیج های خاص پلاستیکی و البته شیشه ای لحاظ می شود و با توجه به حساسیت های این نوع خدمت و مشتریان لوازم آرایشی ( که اکثرا بانوان هستند) ،کیفیت چاپ و تمیزی آن از اهمیت بالایی برخوردار است . تجهیزات ما در مجموعه ی چاپ صنعتی تسنیم به راحتی می تواند انواع چاپ صنعتی روی لوازم آرایشی را با توجه به پکیجینگ محصول تامین کند و انجام دهد .

گستردگی خدمات ما در حوزه ی چاپ روی لوازم آرایشی بقدری زیاد است که می تواند به راحتی و با توجه به نوع محصول نیاز شما را پوشش دهد.

چاپ روی لوازم آرایش در واقع شامل چاپ صنعتی روی ظروف و شیشه های لوازم آرایشی از جمله درب پنکک ، تیوپ ها و ظروف شیشه ای کرم پودر ، انواع شیشه های لاک ، بسته بندی های شیشه ای و پلاستیکی رژ لب معمولی و قلمی ، ظروف شیشه ای رژ لب مایع ، بسته بندی انواع ژل ناخن و مو ( چه پلاستیکی و چه شیشه ای )، سرم مو ، کرم های آرایشی و بهداشتی و …. است  . در کنار این موارد چاپ روی بسته بندی های نخ دندان و شامپو را هم نباید نادیده بگیریم .

tasnimprint - slider4